Sarıkamış İlçe Haritası, Kars Sarıkamış Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Kars  » Sarıkamış Haritası
Sarıkamış ilçesi Kars iline bağlıdır. Sarıkamış, Kars şehrinin bir ilçesidir, Sarıkamış semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Kars ilinin Sarıkamış ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Kars Sarıkamış İlçesi HaritasıKars Sarıkamış Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kars Sarıkamış Haritası" sayfasındasınız. Kars Sarıkamış haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kars Sarıkamış Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kars Sarıkamış haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kars Sarıkamış Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kars Sarıkamış Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Kars Sarıkamış için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 19' 55¨ N Boylam: 42° 35' 43¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kars Sarıkamış Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.331921 Boylam: 42.595169 şeklindedir.

Kars Sarıkamış Semtleri


Sarıkamış Semtleri

Kars Sarıkamış Mahalleleri


Sarıkamış Mahalleleri

Kars Sarıkamış Köyleri


Sarıkamış Köyleri

Kars Sarıkamış 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Kars Sarıkamış haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Sarıkamış Sosyal Güvenlik Merkezi0.33 Km
Pompalı İstasyonu3.12 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı