Japonya Kayseri Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Japonya Kayseri Fahri Konsolosluğu Haritası

JAPONYA KAYSERİ FAHRİ KONSOLOSLUĞU, O.S.B., 6 Cad., No:35, 38070, KAYSERİ , Türkiye

Telefon: (352) 207 18 00 - (532) 714 01 41
Faks: (352) 207 18 18

Japonya Kayseri Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Japonya Kayseri Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıJaponya Kayseri Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Japonya Kayseri Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Japonya Kayseri Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Japonya Kayseri Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Japonya Kayseri Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Japonya Kayseri Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı