Bergama İlçe Haritası, İzmir Bergama Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  İzmir  » Bergama Haritası
Bergama ilçesi İzmir iline bağlıdır. Bergama, İzmir şehrinin bir ilçesidir, Bergama semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. İzmir ilinin Bergama ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

İzmir Bergama İlçesi Haritasıİzmir Bergama Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İzmir Bergama Haritası" sayfasındasınız. İzmir Bergama haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İzmir Bergama Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İzmir Bergama haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İzmir Bergama Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
İzmir Bergama Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

İzmir Bergama için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 7' 0¨ N Boylam: 27° 10' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için İzmir Bergama Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.116667 Boylam: 27.183333 şeklindedir.

İzmir Bergama Semtleri


Bergama Semtleri

İzmir Bergama Mahalleleri


Bergama Mahalleleri

İzmir Bergama Köyleri


Bergama Köyleri

İzmir Bergama 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

İzmir Bergama haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Bodrum Köprüsü0.55 Km
Bergama Müzesi0.61 Km
Bergama Sosyal Güvenlik Merkezi0.64 Km
Pergamon Antik Kenti1.08 Km
Asklepion Pergamon1.24 Km
Bergama Zeus Sunağı1.61 Km
Acropolis, Pergamon1.64 Km
Kestel Barajı1.84 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı