İtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Haritası

İTALYA CUMHURİYETİ İZMİR KONSOLOSLUĞU, Cumhuriyet Meydanı ,Cumhuriyet Apt., No: 12/3, 35212 Alsancak / İZMİR , Türkiye

Telefon: (232) 463 66 76 ?232 463 66 96 ? 232 463 81 32
Faks: (232) 421 25 12

İtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. İtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İtalya Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı