İsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

İSVİÇRE KONFEDERASYONU İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Büyükdere Cad. No: 173, 1. Levent Plaza, A Blok, Kat 3, 34394 Levent / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 283 12 82
Faks: (212) 283 12 98

İsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. İsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İsviçre Konfederasyonu İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı