İsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

İSVEÇ KRALLIĞI İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, İstiklal Caddesi No: 247, P.K. 125, 34433, Beyoğlu / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 334 06 00 Vize Bölümü:(212) 334 06 06
Faks: (212) 334 06 28 Vize Bölümü(:212) 334 06 28

İsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. İsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İsveç Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı