İsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

İSRAİL DEVLETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Büyükdere Cad., Yapı Kredi Plaza ,C Blok, 7. Kat ,80620 , 4. Levent / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 317 65 00
Faks: (212) 317 65 55

İsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. İsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İsrail Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı