İsmet Paşa Anadolu Lisesi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Gaziantep Eğitim Kurumları  » İsmet Paşa Anadolu Lisesi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

İsmet Paşa Anadolu Lisesi, Kocatepe Mah. Şoför Ali Cadde No:136 Pk:27500 Şehitkamil , Gaziantep Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye

Telefon: (342) 323 06 82 Faks: (342) 324 63 69
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

İsmet Paşa Anadolu Lisesi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve İsmet Paşa Anadolu Lisesi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Gaziantep Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak İsmet Paşa Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

İsmet Paşa Anadolu Lisesi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

İsmet Paşa Anadolu Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İsmet Paşa Anadolu Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Haritası" sayfasındasınız. İsmet Paşa Anadolu Lisesi - Şehitkamil Gaziantep haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İsmet Paşa Anadolu Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İsmet Paşa Anadolu Lisesi - Şehitkamil Gaziantep haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İsmet Paşa Anadolu Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı