İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu Haritası

İRAN İSLAM CUMHURİYETİ TRABZON BAŞKONSOLOSLUĞU, Taksim Caddesi ,Kızıltoprak Sok., No: 3, TRABZON , Türkiye

Telefon: (462) 326 76 51
Faks: (462) 326 76 52-53

İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı