İngiltere İzmir Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İngiltere İzmir Konsolosluğu Haritası

İNGİLTERE İZMİR KONSOLOSLUĞU, 1442. Sokak .,No:49, PK.300, 35220, Alsancak / İZMİR , Türkiye

Telefon: (232) 463 51 51
Faks: (232) 465 08 58

İngiltere İzmir Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İngiltere İzmir Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİngiltere İzmir Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İngiltere İzmir Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. İngiltere İzmir Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İngiltere İzmir Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İngiltere İzmir Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İngiltere İzmir Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı