İngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu Haritası

İNGİLTERE BODRUM FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Cafer Paşa Cad., 2.Emsan Evleri, No:7, Bodrum , Türkiye

Telefon: (252) 313 00 21-22
Faks: (252) 313 00 17

İngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. İngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İngiltere Bodrum Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı