İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu Haritası

İNGİLTERE ANTALYA MUAVİN KONSOLOSLUĞU, Gürsu Mah. ,324. Sok. ,No:6, Konyaaltı / ANTALYA , Türkiye

Telefon: (242) 228 28 11
Faks: (242) 229 21 51

İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı