Karakoyunlu İlçe Haritası, Iğdır Karakoyunlu Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Iğdır  » Karakoyunlu Haritası
Karakoyunlu ilçesi Iğdır iline bağlıdır. Karakoyunlu, Iğdır şehrinin bir ilçesidir, Karakoyunlu semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Iğdır ilinin Karakoyunlu ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Iğdır Karakoyunlu İlçesi HaritasıIğdır Karakoyunlu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Iğdır Karakoyunlu Haritası" sayfasındasınız. Iğdır Karakoyunlu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Iğdır Karakoyunlu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Iğdır Karakoyunlu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Iğdır Karakoyunlu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Iğdır Karakoyunlu Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Iğdır Karakoyunlu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 58' 17¨ N Boylam: 44° 10' 28¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Iğdır Karakoyunlu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.971509 Boylam: 44.174307 şeklindedir.

Iğdır Karakoyunlu Semtleri


Karakoyunlu Semtleri

Iğdır Karakoyunlu Mahalleleri


Karakoyunlu Mahalleleri

Iğdır Karakoyunlu Köyleri


Karakoyunlu Köyleri

Iğdır Karakoyunlu 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Iğdır Karakoyunlu haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı