Hüseyin Avni Asal İlkokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Samsun Eğitim Kurumları  » Hüseyin Avni Asal İlkokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Hüseyin Avni Asal İlkokulu, Yeşildere Mah. 517 Sk. Hüseyin Avni Asal İlkokulu Blok No: 1 Atakum / Samsun Atakum, Samsun, Türkiye

Telefon: (362) 438 53 66 Faks: (362) 438 33 08
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Hüseyin Avni Asal İlkokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Hüseyin Avni Asal İlkokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Samsun Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hüseyin Avni Asal İlkokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Hüseyin Avni Asal İlkokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Hüseyin Avni Asal İlkokulu - Atakum Samsun Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Hüseyin Avni Asal İlkokulu - Atakum Samsun Haritası" sayfasındasınız. Hüseyin Avni Asal İlkokulu - Atakum Samsun haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Hüseyin Avni Asal İlkokulu - Atakum Samsun Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Hüseyin Avni Asal İlkokulu - Atakum Samsun haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Hüseyin Avni Asal İlkokulu - Atakum Samsun Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı