Yüksekova İlçe Haritası, Hakkari Yüksekova Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Hakkari  » Yüksekova Haritası
Yüksekova ilçesi Hakkari iline bağlıdır. Yüksekova, Hakkari şehrinin bir ilçesidir, Yüksekova semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Hakkari ilinin Yüksekova ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Hakkari Yüksekova İlçesi HaritasıHakkari Yüksekova Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Hakkari Yüksekova Haritası" sayfasındasınız. Hakkari Yüksekova haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Hakkari Yüksekova Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Hakkari Yüksekova haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Hakkari Yüksekova Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Hakkari Yüksekova Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Hakkari Yüksekova için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 34' 0¨ N Boylam: 44° 16' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Hakkari Yüksekova Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.566667 Boylam: 44.283333 şeklindedir.

Hakkari Yüksekova Semtleri


Yüksekova Semtleri

Hakkari Yüksekova Mahalleleri


Yüksekova Mahalleleri

Hakkari Yüksekova Köyleri


Yüksekova Köyleri

Hakkari Yüksekova 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Hakkari Yüksekova haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Haran Dere2.60 Km


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı