Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu Haritası

GÜRCİSTAN TRABZON BAŞKONSOLOSLUĞU, Ortahisar Mah., Pertevpaşa Sok. ,No:10 ,TRABZON , Türkiye

Telefon: (462) 326 22 26, 323 13 43
Faks: (462) 326 22 96

Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıGürcistan Trabzon Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı