Şiran İlçe Haritası, Gümüşhane Şiran Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Gümüşhane  » Şiran Haritası
Şiran ilçesi Gümüşhane iline bağlıdır. Şiran, Gümüşhane şehrinin bir ilçesidir, Şiran semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Gümüşhane ilinin Şiran ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Gümüşhane Şiran İlçesi HaritasıGümüşhane Şiran Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gümüşhane Şiran Haritası" sayfasındasınız. Gümüşhane Şiran haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gümüşhane Şiran Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gümüşhane Şiran haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gümüşhane Şiran Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gümüşhane Şiran Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Gümüşhane Şiran için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 11' 22¨ N Boylam: 39° 7' 36¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gümüşhane Şiran Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.189444 Boylam: 39.126667 şeklindedir.

Gümüşhane Şiran Semtleri


Şiran Semtleri

Gümüşhane Şiran Mahalleleri


Şiran Mahalleleri

Gümüşhane Şiran Köyleri


Şiran Köyleri

Gümüşhane Şiran 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Gümüşhane Şiran haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı