Kelkit İlçe Haritası, Gümüşhane Kelkit Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Gümüşhane  » Kelkit Haritası
Kelkit ilçesi Gümüşhane iline bağlıdır. Kelkit, Gümüşhane şehrinin bir ilçesidir, Kelkit semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Gümüşhane ilinin Kelkit ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Gümüşhane Kelkit İlçesi HaritasıGümüşhane Kelkit Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gümüşhane Kelkit Haritası" sayfasındasınız. Gümüşhane Kelkit haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gümüşhane Kelkit Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gümüşhane Kelkit haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gümüşhane Kelkit Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gümüşhane Kelkit Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Gümüşhane Kelkit için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 7' 43¨ N Boylam: 39° 26' 18¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gümüşhane Kelkit Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.128611 Boylam: 39.438333 şeklindedir.

Gümüşhane Kelkit Semtleri


Kelkit Semtleri

Gümüşhane Kelkit Mahalleleri


Kelkit Mahalleleri

Gümüşhane Kelkit Köyleri


Kelkit Köyleri

Gümüşhane Kelkit 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Gümüşhane Kelkit haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kelkit Sosyal Güvenlik Merkezi0.77 Km
Kuşmaşat Deresi4.50 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı