Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Samsun Eğitim Kurumları  » Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu, Gülören Mah. Merkez Sk. No: 1 Çarşamba / Samsun Çarşamba, Samsun, Türkiye

Telefon: (362) 856 01 40 Faks: (362) 856 01 68
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Samsun Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu - Çarşamba Samsun Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu - Çarşamba Samsun Haritası" sayfasındasınız. Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu - Çarşamba Samsun haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu - Çarşamba Samsun Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu - Çarşamba Samsun haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gülören Osman Yeniay Yatılı Bölge Ortaokulu - Çarşamba Samsun Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı