Fransa Bursa Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Fransa Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası

FRANSA BURSA FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Turgut Özal Mah., Kadimova Cad., 16440, BURSA , Türkiye

Telefon: (224) 738 17 00
Faks: (224) 738 08 88

Fransa Bursa Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Fransa Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıFransa Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Fransa Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Fransa Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Fransa Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Fransa Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Fransa Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı