Erzurum Cinetekno (Erzurum) Sineması Nerede, Rezervasyon Telefon Bilgileri, Nasıl Gidilir? Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası » Erzurum Sinemaları  » Erzurum Cinetekno Sineması Nerede, Yer Haritası

Erzurum Cinetekno

Adres: Erzurum, Türkiye
Telefon: (422) 2822083

Erzurum Cinetekno sineması adres ve telefon bilgilerini öğrenebilir, sinemaya bulunduğunuz yerden yol tarifi sorgulaması yapabilir, sinema telefonunu arayarak ilgili sinemada şu anda vizyonda olan ( salonda oynayan ) filmler hakkında ve sinemadaki film seansları ( hangi saatte hangi filmin gösterimi var ) hakkında bilgi alabilir, dilerseniz telefon ile sinema bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

Uyarı: Sinemaya gitmeden önce telefon ile film seanslarını doğrulamasını yaparak olası geç kalma, film seansı kaçırma durumunu engelleyebilirsiniz.

Erzurum Cinetekno Adresi ve Yer Haritası, Yol Tarifi ÖğrenmeBu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

Erzurum Cinetekno Haritası

Şu an "Erzurum Cinetekno Haritası" sayfasındasınız. Erzurum Cinetekno haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Erzurum Cinetekno Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Erzurum Cinetekno haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Erzurum Cinetekno Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı