İpsala İlçe Haritası, Edirne İpsala Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Edirne  » İpsala Haritası
İpsala ilçesi Edirne iline bağlıdır. İpsala, Edirne şehrinin bir ilçesidir, İpsala semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Edirne ilinin İpsala ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Edirne İpsala İlçesi HaritasıEdirne İpsala Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Edirne İpsala Haritası" sayfasındasınız. Edirne İpsala haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Edirne İpsala Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Edirne İpsala haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Edirne İpsala Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Edirne İpsala Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Edirne İpsala için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 55' 22¨ N Boylam: 26° 22' 46¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Edirne İpsala Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.922735 Boylam: 26.37955 şeklindedir.

Edirne İpsala Semtleri


İpsala Semtleri

Edirne İpsala Mahalleleri


İpsala Mahalleleri

Edirne İpsala Köyleri


İpsala Köyleri

Edirne İpsala 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Edirne İpsala haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
İpsala Sosyal Güvenlik Merkezi0.42 Km
İpsala Sınır Kapısı4.33 Km

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı