Sur İlçe Haritası, Diyarbakır Sur Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Diyarbakır  » Sur Haritası
Sur ilçesi Diyarbakır iline bağlıdır. Sur, Diyarbakır şehrinin bir ilçesidir, Sur semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Diyarbakır ilinin Sur ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Diyarbakır Sur İlçesi HaritasıDiyarbakır Sur Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Diyarbakır Sur Haritası" sayfasındasınız. Diyarbakır Sur haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Diyarbakır Sur Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Diyarbakır Sur haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Diyarbakır Sur Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Diyarbakır Sur Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Diyarbakır Sur için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 3' 35¨ N Boylam: 40° 23' 19¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Diyarbakır Sur Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.059761 Boylam: 40.388604 şeklindedir.

Diyarbakır Sur Semtleri


Sur Semtleri

Diyarbakır Sur Mahalleleri


Sur Mahalleleri

Diyarbakır Sur Köyleri


Sur Köyleri

Diyarbakır Sur 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Diyarbakır Sur haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı