Kulp İlçe Haritası, Diyarbakır Kulp Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Diyarbakır  » Kulp Haritası
Kulp ilçesi Diyarbakır iline bağlıdır. Kulp, Diyarbakır şehrinin bir ilçesidir, Kulp semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Diyarbakır ilinin Kulp ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Diyarbakır Kulp İlçesi HaritasıDiyarbakır Kulp Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Diyarbakır Kulp Haritası" sayfasındasınız. Diyarbakır Kulp haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Diyarbakır Kulp Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Diyarbakır Kulp haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Diyarbakır Kulp Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Diyarbakır Kulp Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Diyarbakır Kulp için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 30' 6¨ N Boylam: 41° 0' 42¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Diyarbakır Kulp Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.501667 Boylam: 41.011667 şeklindedir.

Diyarbakır Kulp Semtleri


Kulp Semtleri

Diyarbakır Kulp Mahalleleri


Kulp Mahalleleri

Diyarbakır Kulp Köyleri


Kulp Köyleri

Diyarbakır Kulp 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Diyarbakır Kulp haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kulp Dağı4.55 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı