Hani İlçe Haritası, Diyarbakır Hani Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Diyarbakır  » Hani Haritası
Hani ilçesi Diyarbakır iline bağlıdır. Hani, Diyarbakır şehrinin bir ilçesidir, Hani semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Diyarbakır ilinin Hani ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Diyarbakır Hani İlçesi HaritasıDiyarbakır Hani Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Diyarbakır Hani Haritası" sayfasındasınız. Diyarbakır Hani haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Diyarbakır Hani Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Diyarbakır Hani haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Diyarbakır Hani Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Diyarbakır Hani Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Diyarbakır Hani için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 24' 49¨ N Boylam: 40° 23' 33¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Diyarbakır Hani Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.413611 Boylam: 40.3925 şeklindedir.

Diyarbakır Hani Semtleri


Hani Semtleri

Diyarbakır Hani Mahalleleri


Hani Mahalleleri

Diyarbakır Hani Köyleri


Hani Köyleri

Diyarbakır Hani 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Diyarbakır Hani haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Hani Sosyal Güvenlik Merkezi0.96 Km
Babik Dağı4.17 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı