Eğil İlçe Haritası, Diyarbakır Eğil Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Diyarbakır  » Eğil Haritası
Eğil ilçesi Diyarbakır iline bağlıdır. Eğil, Diyarbakır şehrinin bir ilçesidir, Eğil semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Diyarbakır ilinin Eğil ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Diyarbakır Eğil İlçesi HaritasıDiyarbakır Eğil Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Diyarbakır Eğil Haritası" sayfasındasınız. Diyarbakır Eğil haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Diyarbakır Eğil Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Diyarbakır Eğil haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Diyarbakır Eğil Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Diyarbakır Eğil Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Diyarbakır Eğil için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 15' 24¨ N Boylam: 40° 5' 1¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Diyarbakır Eğil Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.256612 Boylam: 40.083666 şeklindedir.

Diyarbakır Eğil Semtleri


Eğil Semtleri

Diyarbakır Eğil Mahalleleri


Eğil Mahalleleri

Diyarbakır Eğil Köyleri


Eğil Köyleri

Diyarbakır Eğil 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Diyarbakır Eğil haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Dizik Tepe4.39 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı