Danimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Danimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

DANİMARKA KRALLIĞI İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Trump Towers , Büyükdere Cad. ,No:1, Kule 2, Daire No: 463 ,34387 , Şişli / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 359 19 00
Faks: (212) 359 19 02

Danimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Danimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıDanimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Danimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Danimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Danimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Danimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Danimarka Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı