Son Dakika Depremler

Çanakkale Canlı Trafik Yoğunluğu Haritası, Anlık Trafik Yol Durumu İzle

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Çanakkale Trafik Yoğunluğu Yol Durumu Haritası

Çanakkale Trafik Yoğunluk Haritasında şu anda açık ve kapalı yollar hangileri, trafik sıkışıklığı hangi yollarda var, sıkışık ve yoğun trafiğe sahip olan yollara alternatif güzergahlardaki yol durumu nasıl bu bilgileri dakika dakika, anlık ve canlı olarak Çanakkale yol durumunu gösteren aşağıdaki haritada takip edebilir ve trafikte çok fazla zaman kaybetmeden gideceğiniz yer için yeni bir rota güzergahı belirleyebilirsiniz.Çanakkale Trafik Yoğunluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Canlı Çanakkale Trafiği Haritası" sayfasındasınız. Çanakkale haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çanakkale yandex haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çanakkale haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Kırmızı renkli yollar çok yoğun trafiğe sahip olan yolları, Sarı renkteki yollar biraz daha az yoğun trafiğe sahip olan yolları göstermekle birlikte Yeşil renk ile gösterilen yollar ise açık ve sakin akıcı trafiğe sahip olan yolları göstermektedir. Yollar üzerinde fareniz ile durduğunuzda o yoldaki ortalama trafik akış hızını km/saat cinsinden görebilirsiniz. Trafik akış hızı size trafik sıkışıklığının ne düzeyde olduğu hakkında bilgi verir. Genel olarak 30 km/saat hızından küçük ortalamaya sahip olan yollar / otoyollar çok yoğun olarak değerlendirilebilir. Yol çalışması veya trafik kazası olan yolları görmek için ilgili durum belirtecini seçmeniz gerekmektedir.


Çanakkale yakınındaki yerlerin trafik durumu
YerMesafe Uzaklık
Çanakkale Kilitbahir Feribot İskelesi Trafik Yoğunluğu1.40 Km
Eceabat Feribot İskelesi Trafik Yoğunluğu5.04 Km
Kabatepe Feribot İskelesi Trafik Yoğunluğu12.53 Km
Lapseki Feribot İskelesi Trafik Yoğunluğu31.27 Km
Gelibolu Feribot İskelesi Trafik Yoğunluğu35.10 Km
Çardak Feribot İskelesi Trafik Yoğunluğu35.49 Km
Geyikli Feribot İskelesi Trafik Yoğunluğu43.27 Km

Çanakkale İlçeleri İçin Trafik Haritaları

Çanakkale ilçeleri için şu andaki güncel trafik yoğunluk durumunu her bir ilçenin canlı trafik yoğunluğunu gösteren haritadan inceleyebilir ve kapalı ile açık yolları görebilirisniz.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı