Gökçeada(İmroz) İlçe Haritası, Çanakkale Gökçeada(İmroz) Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Çanakkale  » Gökçeada(İmroz) Haritası
Gökçeada(İmroz) ilçesi Çanakkale iline bağlıdır. Gökçeada(İmroz), Çanakkale şehrinin bir ilçesidir, Gökçeada(İmroz) semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Çanakkale ilinin Gökçeada(İmroz) ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada(İmroz) İlçesi HaritasıÇanakkale Gökçeada(İmroz) Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çanakkale Gökçeada(İmroz) Haritası" sayfasındasınız. Çanakkale Gökçeada(İmroz) haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çanakkale Gökçeada(İmroz) Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çanakkale Gökçeada(İmroz) haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çanakkale Gökçeada(İmroz) Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Çanakkale Gökçeada(İmroz) Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Çanakkale Gökçeada(İmroz) için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 11' 49¨ N Boylam: 25° 55' 5¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Çanakkale Gökçeada(İmroz) Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.197029 Boylam: 25.917959 şeklindedir.

Çanakkale Gökçeada(İmroz) Semtleri


Gökçeada(İmroz) Semtleri

Çanakkale Gökçeada(İmroz) Mahalleleri


Gökçeada(İmroz) Mahalleleri

Çanakkale Gökçeada(İmroz) Köyleri


Gökçeada(İmroz) Köyleri

Çanakkale Gökçeada(İmroz) 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Çanakkale Gökçeada(İmroz) haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Gökçeada1.18 Km
Gökçeada Havalimanı3.07 Km
Arasa Tepe4.08 Km
Gözetme Tepesi4.21 Km
Kuzu Limanı4.65 Km
Gökçeada Barajı4.80 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı