Çal İmam Hatip Ortaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Denizli Eğitim Kurumları  » Çal İmam Hatip Ortaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Çal İmam Hatip Ortaokulu, Selahattin Pınar Caddesi Çal / Denizli Çal, Denizli, Türkiye

Telefon: (258) 751 30 76 Faks:
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Çal İmam Hatip Ortaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Çal İmam Hatip Ortaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Denizli Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çal İmam Hatip Ortaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Çal İmam Hatip Ortaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Çal İmam Hatip Ortaokulu - Çal Denizli Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çal İmam Hatip Ortaokulu - Çal Denizli Haritası" sayfasındasınız. Çal İmam Hatip Ortaokulu - Çal Denizli haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çal İmam Hatip Ortaokulu - Çal Denizli Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çal İmam Hatip Ortaokulu - Çal Denizli haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çal İmam Hatip Ortaokulu - Çal Denizli Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı