Son Dakika Depremler

Yenişehir İlçe Haritası, Bursa Yenişehir Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Bursa  » Yenişehir Haritası
Yenişehir ilçesi Bursa iline bağlıdır. Yenişehir, Bursa şehrinin bir ilçesidir, Yenişehir semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bursa ilinin Yenişehir ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Bursa Yenişehir İlçesi HaritasıBursa Yenişehir Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bursa Yenişehir Haritası" sayfasındasınız. Bursa Yenişehir haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bursa Yenişehir Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bursa Yenişehir haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bursa Yenişehir Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bursa Yenişehir Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Bursa Yenişehir için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 15' 52¨ N Boylam: 29° 39' 11¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bursa Yenişehir Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.264444 Boylam: 29.653056 şeklindedir.

Bursa Yenişehir Semtleri


Yenişehir Semtleri

Bursa Yenişehir Mahalleleri


Yenişehir Mahalleleri

Bursa Yenişehir Köyleri


Yenişehir Köyleri

Bursa Yenişehir 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Bursa Yenişehir haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Yenişehir Sosyal Güvenlik Merkezi0.37 Km
Çayırkanalı3.03 Km
Yenişehir Ovası3.87 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı