Son Dakika Depremler

Orhangazi İlçe Haritası, Bursa Orhangazi Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Bursa  » Orhangazi Haritası
Orhangazi ilçesi Bursa iline bağlıdır. Orhangazi, Bursa şehrinin bir ilçesidir, Orhangazi semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bursa ilinin Orhangazi ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Bursa Orhangazi İlçesi HaritasıBursa Orhangazi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bursa Orhangazi Haritası" sayfasındasınız. Bursa Orhangazi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bursa Orhangazi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bursa Orhangazi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bursa Orhangazi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bursa Orhangazi Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Bursa Orhangazi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 30' 4¨ N Boylam: 29° 18' 38¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bursa Orhangazi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.501129 Boylam: 29.31068 şeklindedir.

Bursa Orhangazi Semtleri


Orhangazi Semtleri

Bursa Orhangazi Mahalleleri


Orhangazi Mahalleleri

Bursa Orhangazi Köyleri


Orhangazi Köyleri

Bursa Orhangazi 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Bursa Orhangazi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Orhangazi Sosyal Güvenlik Merkezi2.23 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı