Orhaneli İlçe Haritası, Bursa Orhaneli Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Bursa  » Orhaneli Haritası
Orhaneli ilçesi Bursa iline bağlıdır. Orhaneli, Bursa şehrinin bir ilçesidir, Orhaneli semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bursa ilinin Orhaneli ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Bursa Orhaneli İlçesi HaritasıBursa Orhaneli Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bursa Orhaneli Haritası" sayfasındasınız. Bursa Orhaneli haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bursa Orhaneli Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bursa Orhaneli haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bursa Orhaneli Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bursa Orhaneli Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Bursa Orhaneli için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 54' 24¨ N Boylam: 28° 59' 19¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bursa Orhaneli Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.906719 Boylam: 28.988621 şeklindedir.

Bursa Orhaneli Semtleri


Orhaneli Semtleri

Bursa Orhaneli Mahalleleri


Orhaneli Mahalleleri

Bursa Orhaneli Köyleri


Orhaneli Köyleri

Bursa Orhaneli 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Bursa Orhaneli haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Orhaneli Sosyal Güvenlik Merkezi0.71 Km
Esentepe Camii1.23 Km
Gönükbelen Deresi4.91 Km

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı