Son Dakika Depremler

Keles İlçe Haritası, Bursa Keles Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Bursa  » Keles Haritası
Keles ilçesi Bursa iline bağlıdır. Keles, Bursa şehrinin bir ilçesidir, Keles semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bursa ilinin Keles ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Bursa Keles İlçesi HaritasıBursa Keles Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bursa Keles Haritası" sayfasındasınız. Bursa Keles haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bursa Keles Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bursa Keles haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bursa Keles Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bursa Keles Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Bursa Keles için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 54' 49¨ N Boylam: 29° 13' 46¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bursa Keles Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.913611 Boylam: 29.229444 şeklindedir.

Bursa Keles Semtleri


Keles Semtleri

Bursa Keles Mahalleleri


Keles Mahalleleri

Bursa Keles Köyleri


Keles Köyleri

Bursa Keles 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Bursa Keles haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı