Son Dakika Depremler

Gürsu İlçe Haritası, Bursa Gürsu Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Bursa  » Gürsu Haritası
Gürsu ilçesi Bursa iline bağlıdır. Gürsu, Bursa şehrinin bir ilçesidir, Gürsu semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bursa ilinin Gürsu ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Bursa Gürsu İlçesi HaritasıBursa Gürsu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bursa Gürsu Haritası" sayfasındasınız. Bursa Gürsu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bursa Gürsu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bursa Gürsu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bursa Gürsu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bursa Gürsu Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Bursa Gürsu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 14' 27¨ N Boylam: 29° 12' 32¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bursa Gürsu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.240968 Boylam: 29.20883 şeklindedir.

Bursa Gürsu Semtleri


Gürsu Semtleri

Bursa Gürsu Mahalleleri


Gürsu Mahalleleri

Bursa Gürsu Köyleri


Gürsu Köyleri

Bursa Gürsu 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Bursa Gürsu haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Gürsu Sosyal Güvenlik Merkezi2.90 Km
Gürsu Yamaç Paraşütü Tesisleri3.16 Km
Gürsu3.24 Km
Kestel Metro İstasyonu4.27 Km
Kestel Kalesi4.39 Km
Yıldız Camii4.49 Km
Kestel Sosyal Güvenlik Merkezi4.85 Km
Gürsu Metro İstasyonu4.91 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı