Büyükorhan İlçe Haritası, Bursa Büyükorhan Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Bursa  » Büyükorhan Haritası
Büyükorhan ilçesi Bursa iline bağlıdır. Büyükorhan, Bursa şehrinin bir ilçesidir, Büyükorhan semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bursa ilinin Büyükorhan ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Bursa Büyükorhan İlçesi HaritasıBursa Büyükorhan Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bursa Büyükorhan Haritası" sayfasındasınız. Bursa Büyükorhan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bursa Büyükorhan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bursa Büyükorhan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bursa Büyükorhan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bursa Büyükorhan Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Bursa Büyükorhan için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 46' 16¨ N Boylam: 28° 53' 9¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bursa Büyükorhan Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.77104 Boylam: 28.885894 şeklindedir.

Bursa Büyükorhan Semtleri


Büyükorhan Semtleri

Bursa Büyükorhan Mahalleleri


Büyükorhan Mahalleleri

Bursa Büyükorhan Köyleri


Büyükorhan Köyleri

Bursa Büyükorhan 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Bursa Büyükorhan haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Büyükorhan Barajı3.83 Km

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı