Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu Haritası

BULGARİSTAN CUMHURİYETİ EDİRNE BAŞKONSOLOSLUĞU, Talat Paşa Asfaltı, No: 31, EDİRNE , Türkiye

Telefon: (284) 214 06 17
Faks: (284) 214 84 82

Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı