Bulgaristan Bursa Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Bulgaristan Bursa Konsolosluğu Haritası

Bulgaristan Bursa Konsolosluğu, Adalet Mahallesi Aydın Sk. No:1 Bursa , Türkiye

Telefon: (224) 245 55 00
Faks:

Bulgaristan Bursa Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bulgaristan Bursa Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBulgaristan Bursa Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bulgaristan Bursa Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Bulgaristan Bursa Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bulgaristan Bursa Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bulgaristan Bursa Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bulgaristan Bursa Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı