Bosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Bosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası

BOSNA VE HERSEK BURSA FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Ebu İshak Mah., Yeni Cumhuriyet Cad., Kızyakup Kent Parkı, No:4, Osmangazi / BURSA , Türkiye

Telefon: (224) 223 16 36 - 223 98 96
Faks: 0224 223 48 20

Bosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Bosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bosna Ve Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı