Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

BOSNA HERSEK İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Dikilitaş Mah., Yeni Gelin Sok., No: 24, Kat.3, Beşiktaş / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 236 69 34 , 236 68 92
Faks: (212) 236 28 31

Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı