Adilcevaz İlçe Haritası, Bitlis Adilcevaz Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Bitlis  » Adilcevaz Haritası
Adilcevaz ilçesi Bitlis iline bağlıdır. Adilcevaz, Bitlis şehrinin bir ilçesidir, Adilcevaz semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bitlis ilinin Adilcevaz ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Bitlis Adilcevaz İlçesi HaritasıBitlis Adilcevaz Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bitlis Adilcevaz Haritası" sayfasındasınız. Bitlis Adilcevaz haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bitlis Adilcevaz Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bitlis Adilcevaz haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bitlis Adilcevaz Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bitlis Adilcevaz Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Bitlis Adilcevaz için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 48' 24¨ N Boylam: 42° 44' 5¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bitlis Adilcevaz Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.806667 Boylam: 42.734638 şeklindedir.

Bitlis Adilcevaz Semtleri


Adilcevaz Semtleri

Bitlis Adilcevaz Mahalleleri


Adilcevaz Mahalleleri

Bitlis Adilcevaz Köyleri


Adilcevaz Köyleri

Bitlis Adilcevaz 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Bitlis Adilcevaz haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kıztaşı Burnu4.82 Km


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı