Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Konaklar Mah., Meşeli Sok., No:11, 34330, 4. Levent / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 317 92 57-58
Faks: (212) 278 05 70

Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBirleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı