Belçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Belçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

BELÇİKA KRALLIĞI İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Sıraselviler Cad., No: 39, 34433, Taksim / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 243 33 00 - 01
Faks: (212) 252 47 46

Belçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Belçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBelçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Belçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Belçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Belçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Belçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Belçika Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı