Belarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Belarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası

BELARUS CUMHURİYETİ BURSA FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Ladin Sitesi, No:7, Bademli, Mudanya / BURSA , Türkiye

Telefon: (224) 549 05 20- 549 05 09
Faks: (224) 549 05 02

Belarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Belarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBelarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Belarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Belarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Belarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Belarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Belarus Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı