Merkez İlçe Haritası, Batman Merkez Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Batman  » Merkez Haritası
Merkez ilçesi Batman iline bağlıdır. Merkez, Batman şehrinin bir ilçesidir, Merkez semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Batman ilinin Merkez ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Batman Merkez İlçesi HaritasıBatman Merkez Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Batman Merkez Haritası" sayfasındasınız. Batman Merkez haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Batman Merkez Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Batman Merkez haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Batman Merkez Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

Batman Merkez Semtleri


Merkez Semtleri

Batman Merkez Mahalleleri


Merkez Mahalleleri

Batman Merkez Köyleri


Merkez Köyleri

Batman Merkez 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Batman Merkez haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı