Azerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Azerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu Haritası

AZERBAYCAN CUMHURİYETİ KARS BAŞKONSOLOSLUĞU, Sukapı mah., Eski Erzurum cad. , Dostluk Sitesi, No: 123, 36100, KARS , Türkiye

Telefon: (474) 223 64 75 ? 223 13 61
Faks: (474) 223 87 41

Azerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Azerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAzerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Azerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Azerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Azerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Azerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Azerbaycan Cumhuriyeti Kars Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı