Avusturya Samsun Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Avusturya Samsun Fahri Konsolosluğu Haritası

AVUSTURYA SAMSUN FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Samsun Tic ve San., Hançerli Mah., Abbasağa Sok., No:8, 55020, SAMSUN , Türkiye

Telefon: (362) 431 22 34
Faks: (362) 431 10 38

Avusturya Samsun Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Avusturya Samsun Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAvusturya Samsun Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Avusturya Samsun Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Avusturya Samsun Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Avusturya Samsun Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Avusturya Samsun Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Avusturya Samsun Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı