Avusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Avusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

AVUSTURYA CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Köybaşı Cad.,No: 44, P.K.2, 80870 ,Yeniköy / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 363 84 10 -14
Faks: (212) 262 26 22

Avusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Avusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAvusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Avusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Avusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Avusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Avusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Avusturya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı