Avusturya Bursa Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Avusturya Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası

AVUSTURYA BURSA FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Organize Sanayi Bölgesi, Ormanlar Cad., No:3, 16159, Nilüfer / BURSA , Türkiye

Telefon: (224) 242 19 19
Faks: (224) 243 64 34

Avusturya Bursa Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Avusturya Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAvusturya Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Avusturya Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Avusturya Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Avusturya Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Avusturya Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Avusturya Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı