Avustralya Çanakkale Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Avustralya Çanakkale Konsolosluğu Haritası

AVUSTRALYA ÇANAKKALE KONSOLOSLUĞU, Kolin Hotel, Boğazkent Mevkii, 17100, Kepez / ÇANAKKALE , Türkiye

Telefon: (286) 218 17 21
Faks: (286) 218 17 24

Avustralya Çanakkale Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Avustralya Çanakkale Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAvustralya Çanakkale Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Avustralya Çanakkale Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Avustralya Çanakkale Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Avustralya Çanakkale Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Avustralya Çanakkale Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Avustralya Çanakkale Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı